معرفی پایگاه

« پایگاه تخصصی فرق و ادیان » با هدف تبیین فرهنگ و معارف اصیل اسلامی و معرفی مدعیان دروغین و فرق و ادیان انحرافی تأسیس شده است. با توجه به فراگیر شدن اینترنت و تغییر رسانه‌های تبلیغی فرق و ادیان انحرافی، ضرورت تغییر ابزار و رسانه‌های تبلیغی بیش‌تر از پیش، به چشم می‌خورد.

بر همین اساس، پایگاه تخصصی فرق و ادیان محورهای اصلی فعالیت‌های خود را به همین امر اختصاص داده است و با تمام توان و با همت و سعی مضاعف در تلاش است تا هر چه بهتر، این رسالت سنگین را در عرصه جهانی به انجام برساند.

معرفی بخش‌های مهم پایگاه تخصصی فرق و ادیان

۱- مقالات
با فراگیرشدن فن‌آوری اطلاعات، گسترش استفاده از رایانه و شمار روز افزون کاربران شبکه‌ی جهانی اینترنت برای کسب دانش و اطلاعات، اهمیت وجود بانک جامع از مقالات با موضوعات مختلف را مشخص می‌سازد. از این رو یکی از بخش‌های مهم پایگاه تخصصی فرق و ادیان، شاخه مقالات تخصصی است.

۲- کتابخانه
در قسمت کتابخانه سعی بر جمع آوری کتب تخصصی ردیه برای هر یک از شاخه های فرق و ادیان شده است.

۳- رسانه‌
آرشیو کامل و بی نظیر فایل های صوتی و تصویری در موضوعات مختلف می باشد که روزانه به تعداد فایل های این بانک عظیم، افزوده می شود.

۴- اسلاید
اسلایدهای آموزشی برای یادگیری بهتر مفاهیم فرق و ادیان در زمینه های مختلف هستند.

۵- پرسش و پاسخ
ممکن است سوالات مختلفی در رابطه با فرق و ادیان به ذهن داشته باشید و به دنبال منبعی برای پاسخ آن‌ها بگردید. مجموعه‌ای کامل  از پرسش‌های متداول همراه با پاسخ کامل در موضوعات فرق و ادیان و شیعه شناسی در این بخش از پایگاه تخصصی فرق و ادیان وجود دارد.

۶- مناظرات

در این بخش سعی بر این شده که بانک جامعی از مناظرات رخ داده بین شیعیان و تابعین فرق و ادیان انحرافی را جمع آوری کرده تا کسی که به دنبال حقیقت می گردد به راحتی آن را بیابد.

۷- مستبصرین

همواره در دنیای امروز کسانی هستند که به اسلام هدایت می شوند و ایمان می آورند، در این قسمت از پایگاه تخصصی فرق و ادیان تلاش شده تا از این اشخاص و نحوه ایمان آوردن آنها مطالب مفیدی ذکر شود.

۸- نرم افزار
در این شاخه از پایگاه تخصصی فرق و ادیان، مجموعه کاملی از نرم افزارهای موبایلی و رایانه ای به همراه توضیحات آن ارائه شده که با گروه بندی دقیقی که در این قسمت وجود دارد، کاربران سریعاً نرم افزار مورد نظر را پیدا کرده و به راحتی می توانند آن را دانلود نمایند.

۹- محصولات
فروشگاه محصولات پایگاه تخصصی فرق و ادیان دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت فعالیت در این زمینه می باشد.
محصولات فروشگاه پایگاه تخصصی فرق و ادیان شامل انواع فایل های دانلودی در قالب های مختلف نرم افزار، فیلم، عکس، مستند و… می باشد.
با توجه به اینکه هدف از راه اندازی فروشگاه محصولات پایگاه تخصصی فرق و ادیان کسب درآمد نبوده ،کاربران پس از عضویت در سایت با فعالیت در قسمتهای مختلف و کسب امتیاز می توانند اجناس را با تخفیف ویژه و قیمت مناسب از فروشگاه خریداری نمایند.

دکمه بازگشت به بالا
بستن