" /> مستبصری به نام حوریه کرمی - بهائیت
مستبصرین

مستبصری به نام حوریه کرمی

مستبصری به نام حوریه کرمی

زندگینامه:

بهائی زاده شیرازی که در سال ۱۳۷۸ رسماً از تشکیلات تبری جست او بعد از این که مسلمان شد توسط شوهرش همراه دو فرزندش طرد و آواره کوچه و خیابان شد. تشکیلات شوهرش را به استرالیا فرستاد تا کاملا ازآن ها دور باشد و به آن ها سخت بگذرد، اما این خانم با سعی و تلاش خود یک نانوائی کوچک راه اندازی می کند تا امورات خودش و دو فرزند کوچکش را بگذراند ولی راه درستی که بعد از سال ها بدست آورده را از دست ندهد. خانم کرمی آن قدر عاشق آقا صاحب الزمان و ائمه (علیهم السلام) شده بود که…

کاروان زیارتی راه می اندازد به قم و جمکران و مشهد و عاقبت هم در راه برگشت از جمکران تصادف می کند و به دیار باقی می شتابد.

این بانوی تازه مسلمان همراه دو فرزند ۱۰ و ۱۵ ساله خود پس از اعلام برائت از فرقه ضاله بهائیت توسط همسر بهائی اش از خانه بیرون و آواره کوچه و خیابان شد، او سال های بسیاری را در رنج و سختی سپری کرد اما هیچ گاه از انتخاب راهی که در پیش گرفته بود پشیمان نشد حتی لحظه به لحظه بر اعتقاد و ایمانش به دین اسلام و مذهب حقه شیعه افزوده شد.

خانم کرمی حتی با پختن نان و کار در نانوایی نیز عشق و شورش را نسبت به اسلام، تشیع و مولایش صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) نشان می داد، چرا که صبح روزهای جمعه با این نیت که مردم مسلمان برای خواندن دعای ندبه از خواب بر می خیزند و صبحانه می خورند نان صلواتی توزیع می کرد.

اقدامات:

این شیرزن برای کمک به قربانیان فرقه ضاله بهائیت و آگاهی و شفاف سازی برای جوانان مسلمان در مورد دامی که بهائیت بر سر راه آنان قرار می دهد خاری در چشم تشکیلات بهائیت بود.

عاقبت:

نقطه اوج داستان زندگی خانم کرمی آنجاست که او علاقه عجیبی به امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در دل داشت و در مدتی که مسلمان شده بود بارها به مسجد مقدس جمکران رفته بود و سرپرست چندین کاروان سفر به مشهد و قم بود، او در مرداد ماه سال ۱۳۹۰ تصمیم می گیرد این بار به تنهایی به پابوس امام هشتم برود و در مسیر برگشت با امام زمان خود در مسجد مقدس جمکران خلوت کند. عشق به خدا و اسلام آن قدر در وجودش شعله دوانده بود که گویی از خدا خواسته بود او را هر چه زودتر پیش خود ببرد، حوری کرمی در چهارم ماه رمضان سال۱۴۳۲ در مسیر برگشت از شهر قم و مسجد مقدس جمکران تصادف می کند و به آرزوی درونی اش می رسد. تشییع جنازه او در زادگاهش شیراز برگزار می شود، تشییع جنازه ای با شکوه، مراسمی در خور و شأن یک مسلمان واقعی؛ اطرافیانش همه از رفتن او غصه دار و داغدارند و بسیاری به حالش غبطه خوردند. اکنون بر روی سنگ قبرش نوشته اند:

فرزند، روح الله بهائی زاده ای بود که عاقبت به خیر شد و مسلمان مرد.

ایشان قبل از رفتن به جمکران خواب امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را دیده بود.

منابع :

۱-    baha19.mihanblog.com

۲-    www.irdc.ir

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن