" /> یک حرکت فریبنده در فرقه بهاییت - بهائیت
یادداشت

یک حرکت فریبنده در فرقه بهاییت

یک حرکت فریبنده در فرقه بهاییت
بهاییان در یک حرکت خزنده و حالتی حق به جانب قصد انتخاب دوست برای «بهاء الله» دارند و با تعابیر خدعه آمیز «اعراض از آیات الهی ظلم است و معرضین به علت انکار آیات دلهایشان مختوم و گوش هایشان ناشنوا است و هرگز راه هدایت را نخواهند یافت». جملات در ظاهر زیباست و بدون ایراد. اما نیت آنها در زیر نهفته است و می گویند یهودیان کتب بسیاری را در رد عیسی بن مریم علیهما السلام و عیسویان آثار زیادی را در رد پیامبر اسلام نگاشتند و مسلمین نیز دیباچه هایی در رد بهاییت به زیور طبع رساندند.
به هوش باشیم:
اولا: میان پیامبران هیچ اختلافی نیست و هرچه هست متعلق به افراد کم دانش و متعصب آنهاست. و به فرموده خداوند در سوره مبارکه «بقره» لا نفرق بین احد منهم.
ثانیا: شما نخست «نبوت» بهاءالله را با کتب آسمانی ثابت کنید سپس وارد این تظلم و دادخواهی شوید. و بقول عامه: اول برادری را به اثبات برسان بعد ادعای ارث نما.
ثالثا: هیچ پیامبری رسول قبل از خود را رد نکرده و پیامبر بعد از خود را نیز معرفی نمود و در ختم رسل بودن پیامبر عظیم الشأن اسلام و ختم اوصیاء بودن حضرت صاحب العصر و الزمان نه تنها شکی نیست که مجال برای بحث نمی ماند. و از باب یادآوری به چند کتاب درباره مراجعت می نماییم.
۱- در جزء دوم از کتاب پنجم (سفر خامس) تورات آمده:
«نابی أقیم لاهیم مقارب اجئهیم کاموخا ایلا وشیما عون» ترجمه عربی آن: نبیّا أقیم لهم من وسط اخوتهم مثلک به فلیؤمنوا. یعنی: از میان خودتان پیامبری برای آنها انتخاب شده مانند خودت پس به او ایمان آورید. (افحام الیهود – سموأل المغربی – ج۱- ص۱۱۳-تحقیق د. شرقاوی)
۲- در کتاب مقدس «کتاب دانیال» ص ۱۵۶۷- فصل ۱۲ – بند ۳۱ و کتاب اشعیای نبی – باب ۵۹ – کتاب حیقوق نبی – فصل ۲- بند ۳ وهمان کتاب ص۱۲۲۰- فصل ۱۱ – بند ۱۰۱ اشاره مستقیم به ظهور امام زمان سلام الله علیه در آخر الزمان دارند.
۳- در کتاب مقدس «انجیل» (متی) باب ۲۵- ص۶۰- بندهای ۳۱- ۳۳ در کتاب مقدس «انجیل» (لوقا) باب ۱۲- ص۱۵۴- بندهای ۳۵- ۳۷ در کتاب مقدس «انجیل» (مرقس) باب ۱۳- بندهای ۳۲- ۳۷ در کتاب مقدس «انجیل» (یوحنا) باب ۵ – بندهای ۲۶- ۲۸ نیز به ظهور آقا صاحب الامر در آخر الزمان اشاره دارند.
۴- در کتاب «زند بهمن یسن» ص۱۹ و جاماسب نامه ص۲۵ و بشارت ظهور ص۲۰ نیز با چنین مفاهیمی برخورد می کنیم.
در مکتب ارجمند اهل البیت علیهم السلام نیز ۱۴۸ روایت پیرامون ذریه امام حسین بودن و ۱۴۷ روایت در فرزند امام حسن عسکری بودن و ۳۹ روایت در اقتدای حضرت عیسی بن مریم پیامبر محبت به وجود نازنین امام زمان در زمان ظهور موجود می باشد.
این کتب موجود است و فناوری اطلاعات نیز پیشرفته است. حال نوبت شماست که جناب «بهاءالله» را در کتب پیشین ثابت کنید. ولن تفعلوا.
نگارنده قصد تبیین تاریخ پنهان را داشته و بنا بر تعالیم زیبای قرآنی «لا اکراه فی الدین» نیت دعوت نداشته و رجای واثق دارد که با مطالعه و کنکاش ره گم کرده ی خویش را بیابید.( نقدی برفرقه بهاییت ازآغازتاامروز،حسین قدمی)
والسلام علی من اتبع الهدی

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن