" /> تشرف بانوی ایتالیایی به اسلام در حرم مطهر رضوی/ پاتریشا مونتوفارلو - مسیحیت
مستبصرین

تشرف بانوی ایتالیایی به اسلام در حرم مطهر رضوی/ پاتریشا مونتوفارلو

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ در نخستین روزهای ماه ذی الحجه، بانوی ایتالیایی با ادای شهادتین در حرم مطهر امام رضا(ع) به دین مبین اسلام و مذهب تشیع مشرف شد.

«پاتریشا مونتوفارلو» گفت: این تصمیم نتیجه ١٠ سال مطالعه و پژوهش درباره ادیان مختلف است و پس از مطالعه درباره دین اسلام حقایقی برایم روشن شد که پیش از آن همیشه دغدغه ذهنی‌ام بود.

وی تصریح کرد: من همواره به دنبال چرایی و علت فشار دولت‌ها نسبت به مسلمانان و تلاش آنها برای اسلام هراسی بودم و همین حس کنجکاوی مرا بیشتر وادار کرد تا با وجود تمام این هجمه‌ها و تبلیغات در مورد این دین اطلاعات بیشتری کسب کنم.

این بانوی تازه مسلمان اظهار داشت: اسلام از دید من بر پایه محبت و اعتدال و صلح بنا شده و همین پیام، من و سایر جوانان اروپایی را شیفته خود کرد.

«مونتوفارلو» با بیان اینکه همسرم یک مسلمان است و مرا در انتخاب دین کاملا آزاد گذاشت، افزود: شاید در گذشته علت پذیرفتن اسلام، ازدواج با یک مسلمان بود ولی امروز شرایط کاملا متفاوت شده و در حال حاضر پیامی که این دین برای جوانان غربی مخابره می کند دلیل اصلی این گرایش است.

این بانوی ایتالیایی با ابراز خوشحالی از زیارت بارگاه منور امام رضا(ع) اذعان کرد: کلمات نمی توانند احساس واقعی و درونی من را از حضور در این مکان مقدس توصیف کنند و فقط خدای بزرگ را برای این نعمت شکر می‌کنم.

گفتنی است؛ از سوی مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی یک جلد کلام الله مجید و کتاب‌هایی درباره سبک زندگی اسلامی در اختیار این بانوی مسلمان ایتالیایی قرار گرفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن